| mcristinna a întrebat:

Imi puteti spune si mie site-uri de unde pot downloada aplicatii, jocuri pentru Android? Funda si votbatting eyelashes

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Google play, wapcorn.com(poate fi accesat decat pe telefon).

| silvian12 a răspuns:

Buna.Nu iti recomand mobile9, deoarece nu sunt bune. Google play, cele mai faine sunt cu bani.Iti recomand waptrick(trebuie sa intri direct de pe telefon)si ai ce joc vrei u, gratis, si 90%bun.Mai este si getjar.Amandoua sunt foarte bune.Pe acestea le folosesc, am android 4.0.3.Bafta.

| cristianobughi a răspuns:

Waptrick
Funda?

| DenisDulubei a răspuns:

Mobile9 su google play cele mai bune zic eu