| GabiD a întrebat:

Imi puteti spune un ativirus bun pentru android care sa ofere si protectie pentru browser?(fara bitdefender)
Multumesc+funda!

Răspuns Câştigător
| agentclanc21 a răspuns:

Salut. Din experienta iti voi spune ca nu estet este cel mai bun antivirus nici pe departe. Extista si altele mai bune ca el cum ar fi bitdefender si avast. Dar cel mai bun este avast il am pe telefon, tableta, pc si laptop.
Sper ca te-am ajutat.

| mihaitza30012 a răspuns (pentru agentclanc21):

Eset este bun daca nu vrei sa te deranjese foarte mult, si acum nu stiu de avast multe dar Eset are un mod numit Gamer, in care nu iti da nici un mesaj cat timp il ti activat ( e bun cand esti in joc), oricum iti respect opinia, intr-adevar Avast este un antivirus foarte bu, poate cum ai zis tu cel mai bun.

8 răspunsuri:
| vladv26 a răspuns:

Eu folosesc Avast si pe telefon si pc si ii bun

| valy_9268 a răspuns:

Fiecare antivirus e bun in felul lui, in detectie ma refer, unu detecteaza ce nu detecteaza celalalt, mie cel mai mult imi place kasperski si norton, in special kasperski, de kasperski nu mia scapat nimic!

| ITdevil a răspuns:

Încearcă Avast! N-are versiune plătită, și își face treaba foarte bine. Oricum, dacă nu ai root, șansele de a fi virusat sunt minime dacă nu instalezi aplicații din alte surse decât Play Store. (forța UNIX!)

| UnDeadMan a răspuns:

Avastu' mananca multe resurse.Eu folosesc un program malware bytes.Ma fereste de toate site-urile cu virusi si are si protectie telefon

| GabiD explică (pentru UnDeadMan):

Imi poti da te rog un link sau o descriere a cum arata ca nu il gasesc.Mersi.

| mihaitza30012 a răspuns:

Eset