| Ruben04 a întrebat:

imi spuneti niste pareri despre Samsung galaxy mini si galaxy y big grin
care e mai bun?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

CATEGORIC Samsung Galaxy Mini S5570 ( alias Galaxy Pop S5570 ), deoarece este mai performant.

Vezi COMPARAŢIA şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......83_124.php

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La ce vrei sa ai mobil cat o caramida? Ai pc ca sa faci ce vrei pe el, telefonul e mai delicat si e o prostie sa ai unul mare.

| GFStep a răspuns:

Salut, daca vrri penttu internet si sa te tina bateria mai mult iti recomand galaxy mini, daca vrei performanta iti recomand galaxy y

| Ruben04 explică:

Multumesc! de pareri happy