| HidegTibi a întrebat:

In ce culoare ar sta mai bine Iphone 6, Gold sau Space Grey? Nu pot decite, ambele culori imi plac.Astept pareri

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| nonamenohate a răspuns:

Gold arata foarte bine. Daca as fi in locul tau, asta as alege. happy

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Având în vedere că eşti băiat, cel mai potrivit este Space Grey happy

Toate cele bune.

| CautNume a răspuns:

Gold

| Pătrunjăl a răspuns:

Daca esti fata, as zice gold.Dar daca esti baiat arata mai bine space grey(parerea mea) big grin

| Ioana699 a răspuns:

Hey. big grin Eu am pe Gold și arată foarte bine.Dar o prietenă are pe Space Grey și arată și mai bine.Deci îți recomand Space Grey.Pace. big grin