| girl9988 a întrebat:

In curând urmează să-mi cumpăr un Iphone și cum cam indecisă. Nu știu ce să aleg între Iphone 8 plus sau Iphone Xs Max. Ambele îmi plac mult, dar cel mai mult mă intereseaza pozele. 8 plus îmi place cum face poze, în schimb am făcut poze pe Iphone X simplu și nu-mi place deloc. Pe Xs Max nu am avut ocazia să-l văd live. Dar mă gândesc la faptul că dacă-mi cumpăr telefon nu-l voi mai schimba cam 2-3 ani și mă gândesc ca 8 plus să nu devină prea vechi. Vă rog să răspundeți doar cei care cunoașteți. Mulțumesc. Ofer Fundiță.

Răspuns Câştigător
| NeganMyLove a răspuns:

Eu aș zice sa îți iei un XS pentru ca la iPhone-uri e bine ca ai o versiune cât mai recenta și în plus, este mult mai bun fiind ca dispare butonul care ocupa foarte mult, este mult mai rapid! Poti sa faci poze 4k! Dacă ai un telefon mai "slab" acum, un upgrade bun ar fi XS-ul.

| girl9988 explică (pentru NeganMyLove):

Acum am un Samsung S9+, dar vreau un Iphone! Xs-ul mi se pare totusi micuț, as prefera un Xs Max.

| NeganMyLove a răspuns (pentru girl9988):

Da! Știu ca la întrebarea pusa te refereai la XS Max doar ca nu am mai scris eu. happy