| Sherif77 a întrebat:

Iphone-ul are antivirus? cum as putea sa dau scanare?

Răspuns Câştigător
| CostiS98 a răspuns:

NU are. sunt utilizator de iphone de cativa ani. si iphone-urile nu au virusi. cei de la Apple scot imediat afara aplicatiile care sunt virusate. Si cea mai buna rezolvare daca un iphone iti merge greu este o resetare din fabrica sau o simpla repornire, dar mai depinde si de versiunea de ios pe care tu o ai instalata. sper ca te-am ajutat

2 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Nu, daca tu crezi ca s-a infectat foloseste http://filehippo.com/search?q=Reiboot

| alecsi a răspuns:

Nu nu are dar poti sa intri pe app store cauti antivirus, downloadezi si se instaleaza si dai scanare!
Sper ca te-am ajutat!
Dar doresc si eu funda multumesc!