| Adybfffnk087 a întrebat:

Bună, ma poate ajuta cineva? Dacă sunt într-o convorbire și ma suna altcineva cum fac sa setez telefonul sa nu mai sune ocupat sau apel în așteptarea? Sa sune ca și cum nu vorbesc la telefon. Mulțumesc

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"sunt într-o convorbire și ma suna altcineva. Cum fac sa setez telefonul sa nu mai sune ocupat"

activezi apelul in așteptare

| Mosotti a răspuns:

Eu am problema inversa, cand ma suna altcineva in timp ce vb la tel, vreau sa ii sune ocupat sa stie ca vb la tel in timpul ala, si nu stiu cum sa fac. Stie careva?

Am un HTC One M8.

| Aasdfghj a răspuns:

Nu ai cum.