| GeorgianaVlc12 a întrebat:

Buna membrii ai site-ului TPU! Stie careva o aplicatie pentru Android ca sa filmez interiorul telefonului, adica un screenshot filmat, gen bandicam pe Pc. Vreau sa filmez cum trec nivelele unui joc si sa le pun pe Youtube. Mersi :* Ofer funda raspunsului care ma ajuta.

1 răspuns:
| vitezomanul12 a răspuns:

Trebuie sa ai telefonul rootat pentru a putea filma.
Uite o aplicatie dar cum am zis trebuie sa iti rooteze telefonul.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nll.screenrecorder