| PopikJr a întrebat:

Mi-a cumpărat o rudă un telefon din Londra. Este vorba de Nokia Lumia 520. E codat pe Vodafone UK și aș vrea să știu dacă găsesc pe undeva să-l decodez gratis. Oare dacă mă duc la Vodafone mi-l decodează gratis?

Răspuns Câştigător
| UNEXPERTINCEPATOR a răspuns:

Sa te duci intr-un service si ti-l rezolva baieti dar nu pe gratis happy costa in jur de 50 lei(ron) funda

1 răspuns:
| Stylish a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema insa la Cosmote si mi l-a decodat insa nu-mi mai amintesc daca am dat cevahappy