| BarangaDanna a întrebat:

Mi-am achizitionat de curand un Samsung a8 si nu pot sa primesc mesaje de la anumite persiane numai daca am datele sau wifi activat.ce pot face.a mai patit cineva? Multumesc

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sms sau mesaje din alte aplicati? ai nevoie de net daca vrei sa primesti mesaje de pe messenger, whatsapp dar pentru SMS NU

| Crackman a răspuns:

Daca este pe watupp sau Facebook iti trebuie net.
daca este mesaj de telefon depinde ce setari ai acolo sau programil in sine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cu ce aplicatie de mesagerie a venit. Incearca Go SMS din magazin play.