| ZzBbiIbBoO a întrebat:

Mi-am incarcat astazi telefonul, si mi-am activat optiunea 2500 mesaje, 2500 minute, 75 minute/mesaje nationale... Toate bune pana aici, dar cei 5 euro mi-au fost retrasi insa minutele nu le am... ce pot face?

4 răspunsuri:
| alina232323 a răspuns:

Din cate stiu eu trebuie sa le primesti in 24 de ore dar pentru mai multa siguranta suna la serviciul cu clientii.

| Arekandera a răspuns:

E posibil sa fie reteaua incarcata in zona in care locuiesti tu! cu siguranta vei primi minutele.ai incercat sa dai un apel? uneori de la alocarea minutelor si pana la mesajul de confirmare dureaza putin.

| ZzBbiIbBoO explică (pentru Arekandera):

Am incercat, dar e doar pentru beep atat, mesajele nu pot fi trimise.

| Arekandera a răspuns:

Suna la relatii cu clientii sa vezi ce raspuns iti dau si ei!