| anonim_4396 a întrebat:

In primul rand scuzati categoria ( am ales aceasta categorie ca mi se pare ce-a mai vizitata ) Am incarcat azi cartela cu 5 euro orange din care 40$ mi-au fost retrasi ca m-am imprumutat. am dat sa imi activez optiunea cu Minute nationale si Internationale, am ales optiunea cu 50 de minute nationale si internationale si 25 mesaje scrise cu 3 euro, bun am primit confirmarea etc, am dat sa sun in Spania si imi spune sa verific creditustraight face, si cand dau sa verific creditu apare ca am 0h, 40min 0 sec nationale si internationale pana la 12/08/2011 catre retelele fixe din UE si catre orice retea din SUA si Canada

Răspuns Câştigător
| EvelynnaAndra96 a răspuns:

Daca iti faci optiune cu minute internationale, acest minute sunt international-fix, ceea ce inseamna ca poti suna doar pe un nr. de fix.