| naty1234 a întrebat:

Mi-am luat de curand un Samsung Galaxy S3 4G. Chiar daca am 80% bateria, peste noapte, se descarca toata si aplicatiile sunt inchise... DE CE? Si cand il las la incarcat pe pat se incalzeste foarte tare...probabil de aceea se descarca asa repede dupa aceea..cred eu. as dori un raspuns cat de repede.

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

De unde l-ai luat? De obicei problema cu incalzitul la incarcare provine de la incarcatoarele-fantoma.

| naty1234 explică (pentru KodrutZ):

De la un vecin...

| naty1234 explică (pentru KodrutZ):

Dar cand il las la incarcat pe birou nu are nimic deci nu stiu daca e problema cu incarcatorul

| KodrutZ a răspuns (pentru naty1234):

Mdah... sigur nu l-a vindut de bun. Banuiesc ca nici garantie nu mai are. Posibil sa fie pe duca acumulatorul.