| LetalShot a întrebat:

Buna, mi-am luat un telefon la a doua mana *ZTE L5 BLADE* dar, cand il deschid sa imi fac cont google imi apare
'Acest dispozitiv a fost resetat.Pentru a continua, conectati-va la un cont google care a fost sincronizat anterior pe acest dispozitiv'
Din pacate nu am email-ul trecut si cu vanzatorul nu mai am contact, ce ar trebui sa fac?
Dau funda, multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Adica sa-l duci la resoftat. Dar daca stii contul de Google poti sa-l resetezi: http://bit.ly/2I23HRz

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îi bagi alt ROM.

| LetalShot explică (pentru anonim_4396):

Imi dai o explicatie mai clara, te rog?

| MrAnonim456 a răspuns:

Cel mai bine îl contactezi pe vânzător sa Îți dea un email care a fost pe dispozitiv apoi faci tu alt cont și îl ștergi pe cel al vânzătorului de le diapozitiv big grin