| anonim_4396 a întrebat:

Mi am reincarcat cartela ieri, cu 4 euro dar nu mi am activat nicio optiune. Si azi,si ieri am vorbit prin sms-uri,dar acum nu mai pot trimite sms -uri :-| Am primit mesaj de la 333, in care mi se spunea ca nu mai am credit. :-|

Ce s a intamplat?

5 răspunsuri:
| kryss456 a răspuns:

Nu mai ai credit happy

| Oița007 a răspuns (pentru kryss456):

Dupa o zi? :-|

| kryss456 a răspuns (pentru Oița007):

Da happy depinde cate mesaje ai vorbitthinking

| Oița007 a răspuns (pentru kryss456):

180 :-|
Sii ..sunt pe Orange.

| kryss456 a răspuns (pentru Oița007):

straight face da e si normal happy nu stiu exact cat i-a pe mesaj...5 centi parcathinking nu ma stiu sigurthinking dar trebuie sa iti activezi o extraoptiune :O3 fundita?big grin :O3