| anonim_4396 a întrebat:

Buna,mi-am uitat codul de securitate al iPhone-ului si aici imi spune:
Utilizarea modului Recuperare

Urmează aceşti paşi dacă nu ai sincronizat niciodată dispozitivul cu iTunes, nu ai configurat caracteristica Găsire iPhone sau nu îţi poţi accesa computerul. Va trebui să treci dispozitivul în modul Recuperare, care va şterge dispozitivul şi codul său de acces. Apoi vei restaura dispozitivul ca dispozitiv nou sau dintr-un backup.

1 Deconectează toate cablurile de la dispozitiv.
2 Opreşte dispozitivul.
3 Apasă lung pe butonul principal. ÎN TIMP CE TII APASAT BUTONUL PRINCIPAL, CONECTEAZA DISPOZITIVUL LA ITUNES. DACA DISPOZITIVUL NU PORNESTE AUTOMAT, PORNESTE-L MANUAL.
4 Continuă să ţii apăsat butonul principal până când vezi ecranul Conectare la iTunes.
5 iTunes te alertează că a detectat dispozitivul în modul de recuperare.
6 Fă clic pe OK şi apoi restaurează dispozitivul.

CUM FAC CEEA CE E SCRIS CU MAJUSCULE, eu nu am sincronizat telefonul inainte cu iTunes.

1 răspuns:
| MskDesign a răspuns:

Mai bine te duci la un service gsm decat sa faci vreo minune.