| iulia8245 a întrebat:

Nu mi se mai aud căștile dar cand le bag în telefon se conectează.Ce as putea face?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Incearca-le pe alt dispozitiv. Daca tot nu merg, sunt defecte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am mufa de jack defectă. Îți sugerez să schimbi căștile, și să nu le mai folosești pe cele vechi.

| InvatamProgramare a răspuns:

Ai tras cumva de ele sa se fi rut un fir care duce de la mufa la casti? Incearca castile pe alt telefon, daca nu iti merg s-au stricat castile. daca iti merg s-a defectat telefonul.

| Bossdeanonim12 a răspuns:

Si eu am problema asta cel putin o data la 5-6 luni.
Cupara casti noi de la Altex, ca alea au si garantie.

| AlekHaf a răspuns:

Buna.
Cred ca va trebui să le înlocuiești cu altele noi...am pățit l si eu