| anonim_4396 a întrebat:

nupot pune poze de telefon LG shine pe pc..cand dau pe telefon incarcare foto in loc sa ma duca la pozle din telefon imi da sa scriu text...cum sa fac sa ma duca la poze?

2 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Intra in ''my computer'' si-ti va aparea un icon cu numele telefonului, intra direct in telefon si dupa muti pozele.

| cont3aza a răspuns:

Deschide my computer si poate iti apare numele telefonului o iconita ceva sau un nou device si intri direct in telefon