| anonim_4396 a întrebat:

nu pot pune poze de pe tel pe pc prin facebook..am un LG shine si cand dau incarcare foto imi apare sa introduc textul, in loc sa ma redictioneze la folderul cu poze...dc?

4 răspunsuri:
| cont3aza a răspuns:

Dupa ce postezi poza pe fb in josul imaginii ai option>download si o descarci in pc

| doar17eu a răspuns (pentru cont3aza):

Nop ca pe telefon imi apara incarcare foto, dar nu ma duce la poze, ci la text.

| cont3aza a răspuns (pentru doar17eu):

Nu ai nici o functie browse/cauta? ai incercat sa scrii si dupa sa vezi ce se intampla?

| doar17eu a răspuns (pentru cont3aza):

Nu am nici o functie. absolut nimic..si am descarcat si facebook pentru mobil si nu gasesc nici acolo vreo optine de incarcare foto...