| Arnaut_Ionut_1999 a întrebat:

Bună prieteni, am nevoie de ajutor
Mi-am cumpărat un iPhone 11 pro MAX, și este codat pe Anglia, există vreo rezolvare să îl pot face sa accepte cartelă Orange sau Vodafone? Mulțumesc

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Https://bit.ly/2DmPosU

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cu cît l ai cumpărat?

| relian a răspuns:

Rezolvare? Daca telefonul este platit full, da se poate decoda legal, dar daca este sub contract nici o speranta, poti sa iti iei gandu.Si chiar de este platit cred ca e nevoie de ala ce la cumparat sa iti dea nu stiu ce pin si chestii de genul asta, asta sa suni la Apple sau la compania pe care a fost codat si aia sa til elibereze.
Nu stiu de ce cumparati chestii de genul asta, aveti bani si nu stiti ce sa faceti cu ei sau cum?