| aaaaannnnndddddrrrrraaaaa a întrebat:

Buna!
Puteti sa-mi spuneti si mie ce telefon sa-mi cumpar?
Cu taci sa fie.
Nu stiu ce telefon sa-mi mai cumpar... puteti sa-mi dai vreo idee?
Astept raspunsul vostru.

4 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Un telefon cu touch bun este Samsung Galaxy S3 Mini sau Samsung Galaxy S2.

| maryusmono a răspuns:

Ce parere ai despre galaxy mini 2? Uite-l aici:

http://bit.ly/109Lc1x

| noob a răspuns:

Daca e cu taci nu mai te aude ala pe care il suni.Ia unu la care poti sa vorbesti.

| AlexBpm a răspuns:

Am un lumia900 si merge excelent. Se aude bine, culori impecabile, camera 8mp..singura problema ar fi bateria ce nu tine mai mult de 2 zile. Iti mai recomand sa uiti de ideea cu Apple ca e o mare porcarie