| amalia_7976 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon si nu stiu ce sa aleg:blek berry sau unul cu taci scrim.Ma puteti ajuta?

5 răspunsuri:
| Ionait a răspuns:

Se scrie BlackBerry si Touchscreen (touchscreen-ul este ecranul senzitiv, nu marca de telefoane).

Lasa telefoanele si pune mana pe abecedar.

| xXkenzorXx a răspuns:

Ba! se zice touch screen!
De unde vi?
Din evul mediu?

| MademoiselleV a răspuns:

Se scrie: Blackberry şi Touchscreen. Mie una îmi plac mai mult cele cu touch, mi se par mai uşor de folosit. În prezent am un LG Cookie KP502, funcţionează bine, iar calitatea imaginilor şi a sunetului e destul de bună. Dar trebuie să recunosc că se descarcă foarte repede, şi uneori mi se închide brusc. Blackberry e mai performant. Cu hărţi, editor de documente, email, etc., dar nu cred că ai nevoie de ele. Totuşi, depinde de tine. Alege ce îţi place!

| Merrycriss a răspuns:

Te sfatuiesc sa iei BlackBerry ca telefoanele cu touch screem se strica touch-ul cam repede.

| Oana_2127 a răspuns:

Se scrie BlackBerry/touchscreen

Parerea mea ca cele cu touch se descarca mai repede, am avut un LG si nu am fost multumita, acum am un Samsung Blackberry Wifi si ma tine o saptamana incarcat fata de Lg care ma tine 2 zile maxim.

Acum depinde de fiecare persoana.winking