| Rox1997 a întrebat:

Recomantați-mi vă rog o aplicație de descarcat muzica pe telefon.

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Poweramp, il descarci din googleplay.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Muzica sau zgomot? Soundcloud, Bandcamp, Jamendo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Convertor Youtube convert2mp3.net
Snaptube.

Răspuns utilizator avertizat
| جيورجيو_كلاوديو_1905 a răspuns:

Deci intri pe google si cauti " download aptoide " il descarci si.l instalezi, dupa intri pe aptoide si cauti " snaptube" ~ la fel il descarci - instalezi, si dupa distractie placuta la descarcat muzica big grin

| Cujboae_Matei_2003 a răspuns:

Sincer dact sati descarci aplicati pe telefon si sa iti incarci memoria mai bine ai folosit un site online fara virusi sau alte porcari. Site-ul este :http://www.mp3juices.cc/. Mult succes in ati descarca melodiile tale preferate dac te-am ajutat da si tu pls o funda.

| Dm_Dia_1996 a răspuns:

Snaptube. Il descarci de pe net nu de pe magazin play si dupa trebuie sa accepti ceva la setari. Cel mai bun happy