| outkastfresh a întrebat:

Buna,scuzati categoria! Vreau sa imi cumpar un telefon pana in 100 de euro si va cer ajutorul pentru ca nu am idee ce telefon sa imi cumpar *nu ma pricep asa bine la telefoane* am vazut multe telefoane sub 100 de euro frumoase! Dati-mi si voi exemple de telefoane sub 100 de euro mai noi asa...:)) si lasati Link`ul!

Eu am vazut telefonul >asta---- http://www.quickmobile.ro/......e-wkl.html

Spuneti-mi parerea despre acest telefon si daca stiti si voi altele si a-ti gasit lasati aici linkul!

Multumesc

1 răspuns:
| EduardSxE a răspuns:

Daca vrei ceva second-hand, ti-as recomanda un Samsung galaxy S1 Plus...