| ABCDEFGH2806 a întrebat:

Am un telefon Sony Xperia E - C1505 si nu mai porneste imi ramane acel logo cu Sony de la inceput si atat nu se intampla nimic altceva. Am vazut ca se poate rezolva cu wipe data din Recovery mode. Intrebarea este : pe acest telefon cum intru in Recovery Mode? Am vazut ca la alte telefoane Sony se tine apasat pe volume up/down si butonul de pornire si altele...pana acum nu mi-a mers niciunul.

1 răspuns:
| alextare200167 a răspuns:

Eu am avut un Motorola Fire si la fel imi facea, dupa l-am bagat 5 min in congelator si s-a resetat si a mers