| iiGeorgii a întrebat:

Se apropie ziua mea si as dori sa-mi cumpar un telefon niu. Ce recomandati? M-am gandit la un Samsung galaxy camera. Bugetul nu constiutuie o problema. Fundalove struck

11 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai daca bugetul nu e o problema S3 ce sa mai discuti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai smecher cu de toate..samsung galaxy s4. funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Telefonul e ca sa vorbesti la el, nu pentru fite, laude etc.
Daca zici ca ai bani en-gros ia-ti S3, sau Galaxy Note.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci Samsung galaxy camera nu e telefon, e o camera mult mai performanta decat cele normale deoarece te poti conecta la net. Dar nu il poti folosi si ca telefon. Iti poti lua daca vrei Samsung galaxy note II sau Iphone 5 de la Apple sunt cele mai bune. Funda?

| kiv1990 a răspuns:

Poti sa incerci iphone 4 sau 5, e foarte fain, mai bine decit Samsung
eu de ex ador telefoanele pe care poti sa le tii intr-o mina

| lucian_2018 a răspuns:

Ia-ti un s3 e ieftin si bunwinking

| greatLOL a răspuns:

Eu vreau sa imi iau tableta laughing la mine parintii constituie o problema ca nu prea sunt de acord ca am prea multe laughing si laptop si pc si ps3 si tot ce vr laughing Recomand Samsung Galaxy Camera, abia a aparut, am avut una in mana, e foarte faina, poze faina, e chiar draguta laughing) Si telefoane recomand un Galaxy S 3 sau un Allview P6 Stony. Sunt faine amandoua. Eu am doar Galaxy s 1 si Allview P5 laughing

| alexandramustatea2013 a răspuns:

I-ati un galaxy s3 mini. e foarte finut.

| BogdanDeva a răspuns:

Recomand Galaxy S2 sau S3.

| Bogdan_Candea_1991 a răspuns:

S3 sau note 2

| DjAndyMixx a răspuns:

Deci camera dupa parerea mea nu se numeste telefon mai mult camera foto... Daca vrei un telefon f bun ia-ti note2...