| smileplease17 a întrebat:

Se merita sa imi cumpar un iphone 4s la 1200 lei? Nu vreau un telefon cu android dar imi puteti spune un telefon mai bun ca 4s si mai ieftin? Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| kar1GaNNN a răspuns:

Ai putea sa iti iei iphone-ul asta, ca la 1200 lei nu e foarte scump.
Dar daca tot vrei un telefon bun poti sa incerci Nokia Lumia 735, are sistemul de operare windows phone 8.1 si e in jur de 1000 lei.

3 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

Da, merita sa cumperi iPhone 4S varianta cu 8GB la 1200 lei.

| notefree a răspuns:

Cat ma?
Sh ii 500 de lei
Mai bine ia un iphone 5 sh ii mult mai bun

| iker03 a răspuns:

Cum sa dai 1200 pe un 4s?happy la 1200 este iphone 5.