| Floryn9 a întrebat:

Am citit cateva review-uri pentru acest telefon Xiaomi Redmi Note 8 Pro. Acest brand Xiaomi este bun de ceva?

12 răspunsuri:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

E bun, mi-am convins toți prietenii să-și ia Xiaomi și n-am primit plângeri până acum laughing.

| Floryn9 explică (pentru supadeceapa):

Ce telefon ai sau stii unul mai bun decat cel de sus?

| xGamerZ212 a răspuns:

Am avut redmi note 5 si e wow, ia cu incredere.

| Bogdan70001 a răspuns:

Am 4 telefoane Xiaomi achizitoate acum si nu as mai merge pe alt brand...au facut ei o gafa cu MI A3 sau K30, dar in rest sunt cei mai buni. Tin minte ca atunci cand am luat primul Xiaomi abia intrasera calumea in paiata smartphone-urilor.

Acum...cand am zis ca abia intrasera pe piata din Europa a insemnat ca au renuntat la procesoarele MediaTek in favoarea celor mai bune de la Snapdragon si singurul telefon cu MediaTek din 2016 pana acum (in afara de MI Play care a fost un esec) este Redmi Note 8 PRO laughing Da este un procesor foarte bun (cel de pe Redmi Note 8 PRO) nu mai este plin de aplicatii chineze cum erau inainte cele cu MediaTek...dar totusi.

Eu zic sa-ti iei un MI 9T

| Floryn9 explică (pentru Bogdan70001):

Dar acea camera de pe fata nu se strica daca o "fortezi"?

| Bogdan70001 a răspuns (pentru Floryn9):

Nu.Are un sistem special care isi da seama cand este fortat si se inchide singur repede.Dar nu vad de ce ai face asta laughing

| Floryn9 explică (pentru Bogdan70001):

Nu ma refer ca o fortez eu. Dar am vazut ca este pop-up si m-am gandit ca de fiecare data cand iti faci un selfie soliciti camera sa iasa si apoi intra la locul ei. Iar cu toate astea in timp poate nu mai iesa afara ca sa poti face poze.

| Bogdan70001 a răspuns (pentru Floryn9):

Nu exista astfel de probleme, te asigur.

| Floryn9 explică (pentru Bogdan70001):

Bine...Deci merita acest telefon Xiaomi?

| Bogdan70001 a răspuns (pentru Floryn9):

Normal!

Toti iti pot confirma ca este un telefon extraodinar

| Floryn9 explică (pentru Bogdan70001):

Ok. Mersi frumos pentru informații!

| MCSOMI a răspuns:

Pacat ca nu ai auzit de aceasta marca, care este printre primele si fabrica de 10 ani telefoane?
Au preturi la jumatate din Samsung, Huawei, Iphone.
De departe cel mai bun raport performante /pret il are Xiaomi Pocofone 1
In cazul in care il mai gasesti undeva Xiaomi mi8