| SiLvIuLeTz2011 a întrebat:

Buna seara,
Am o cartea PrePay Orange cu Roaming activat, mentionez ca am optiune activata cu 5 euro:1833 min si SMS in retea, 97 min nat si internat SUA, Canada, fix UE si SMS nat. Vreau sa stiu care este pretul unui apel vocal/sms, din Germania in Romania si din Romania in Germania catre un alt numar PrePay Orange cu Roaming activat. Multumesc!

1 răspuns:
| MihaiEdy1993 a răspuns:

Suna la 444 de pe cartela prepay Orange si intra in legatura cu un consultant Orange.