| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare.
Am un Samsung galaxy a40 si de la husa care o am pe spatele la telefon sau format niste punctulete si nu le pot curăța.
Imi puteti da niste sfaturi cum as putea curăța tot spatele?
Spatele este din plastic la telefon

3 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Husa de la telefon întotdeauna își va schimba culoarea și aspectul.
Husele trebuiesc curățate, chiar dacă niciodată nu vor putea aduse la aspectul de la început.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Arată, te rog, o fotografie cu acele punctulețe ca să vedem mai bine despre ce e vorba și să vedem apoi cum te putem ajuta eficient.

| Raimondo99 a răspuns:

Daca nu vad nu pot sa zic ca stiu, dar poate e praf intarit( cred) incearca si tu cu unghia sa le iei, chiar nu stiu daca nu vad.