| MioRaaa20 a întrebat:

Bună seara, am un iPhone 13 Pro Max nou care nu a fost folosit niciodată cumpărat acum trei ani și am încercat să-l deschid și nu se aprinde îl țin la încărcat de 3 zile și nu se aprinde! vă rog mă puteți ajuta!? Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bateria trebuie schimbata s-a descarcat de tot si nu se mai poate reincarca, daca nici cu alta baterie nu merge atunci este defect telefonul

| Dragobeta a răspuns:

A cedat bateria. Incearca la un service, poate reusesc sa-l reporneasca. Daca nu... altul.