| DoodyAlexx a întrebat:

Buna seara, am un Nokia e63 iar in ultimul timp nu pot sa instalez sau sa dezinstalez programe de tip.jar sau.jad. Cu extensia.sis am reusit sa instalez doar programul slick in rest nu ma lasa sa instalez mai nimic, se blocheaza si asa ramane. Cand incerc sa ies din opera imi spune ca se inchide dar si dupa cateva ore tot se inchide. Sa il resoftez sau ar fi alta solutie? Multumesc

1 răspuns:
| Rush a răspuns:

Alta solutie nu prea ai, daca e cum zici tu, are o problema de compatibilitate, dar cea mai buna solutie e sa il resoftezi, am patit si eu si mai mult pierzi timp incercand alte solutii...