| Oannaaa23 a întrebat:

Bună seara!
Aș dori să știu dacă este posibil să aflu codul PUK din România pentru un număr de telefon din Grecia!
Prietena mea, a uitat codul PIN, nu mai are placuța cu codul PUK, ea este în România, dar numărul ei de telefon e de Grecia si spune ca este Cosmote, am apelat la #100* de pe alt telefon cu număr de Grecia, îmi spune că codul nu este valid, unde as putea apela sa aflu codul PUK pentru un număr de Grecia?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Sa caute factura cu care a cumaparat telefonul, fiindca scrie pe ea.