| RăspundLiniștit a întrebat:

Buna seara! Care este cea mai ieftina varianta de internet la cartela pentru telefon. Funda!

2 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Cel mai ieftin ar fi Digi
Iar cel mai bun ar fi Orange/Vodafone.Cel mai bun din punctul de vedere al vitezei și stabilității rețelei.
In unele cazuri merge Orange mai bine, însă în zona mea Vodafone este mult mai calitativ

| EuAdrian1233 a răspuns:

Poate există ceva mai ieftin decat digi. Dar la capitolul pret- acoperire cred ca este cel mai bun. Degeaba este cel mai ieftin. Daca acoperirea e slaba si nu te poti bucura de viteza internetului/volumul de date.