| anonim_4396 a întrebat:

Bună seara! Dacă vineri voi merge să îmi fac abonament la Telekom,prin care să iau un Samsung s8, în cât timp voi primi telefonul? Fundă

Răspuns Câştigător
| anonimg a răspuns:

Ori pe loc, ori te vor anunta ei.
Dar pentru asta trebuie sa mergi direct la magazinul respectiv si sa intrebi vanzatorii.
Dar cred ca un asemenea telefon se gaseste pe stoc.

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Posibil pe loc sa cand vor primi pe stoc, eu la Orange primeam pe loc telefonul

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pe loc daca il au in magazin

| Ralukafay a răspuns:

S-ar putea sa il primesti sau o sa te ia cu "Stati sa vad daca mai sunt, nu mai sunt, dar va dau altul...", o sa te ia cu chestii de-astea.Asa mi-a facut si mie, tot pentru Samsung S8 am fost si mi-a dat un Allview si am dat si bani pentru acel telefon ca cica peste trei facturari iti scade din ce o sa trebuiasca sa platesti din factura de peste trei luni(trei facturari), dar poate tu o sa ai norocul sa nu ti se intample asa ceva.