| Young27338273 a întrebat:

Buna seara guys, Telefonul meu ASTA NOU (Nokia G20) așa care are android 12 in prezent CEL OFFICIAL când intru in device(un fel de garanție cum e și la Samsung, Apple iPhone, Huawei etc) la SECȚIUNEA GARANTIE scrie așa "Ne pare RAU, NU AM GĂSIT GARANTIA DVS" ei în COLET ERA GARANȚIE DE LA EMAG DAR... PS;-) TIN SA MENTIONEZ CA AM MAI AVUT IN 2020 (IN SC ONLINE) UN NOKIA 2.4 DAR LA ALA SCRIE "DISPOZITIVUL DVS E ASIGURAT'" ei de la ce sa fie? Daca asta e NOU -NOUT? PS AM NEVOIE DE AJUTOR

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Contează de fapt garanția aia de la eMAG. Cealaltă e așa, să fie...