| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti spune daca telefonul Samsung Galaxy S3 mini are functia de apel fals si 'vibrare la atingere' (adica sa vibreze cand scriun un numar,mesaj etc). Daca da, unde le pot gasi, pentru ca m-am tot uitat la setari si nu gasesc nimic. Multumesc

4 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Mai cauta exisat in setari

| Vvistula a răspuns:

Chestia cu vibratul este la sunte parca era feedback la atingere sau asa ceva chestia cu apelul nu stiu

| JordanMichael a răspuns:

Haptic feedback se numeste, si o ai in optiuni, aia cu apelul fals sunt programe in playstore... fake call etc. Succes

| Bright a răspuns:

Haptic feedback? exista in setari la s3 mini? Fiindca eu ma refer strict la el, iar eu n-am intalnit asta pana acum cat l-am 'butonat'...