| ElectroFlash a întrebat:

Sunt pe Telekom si ultima data cand am reincarcat nu am prins optiunea cu GIGADAY, inca nu mi s-a terminat oferta. daca bag 5 euro de pe acum primesc gigaday ul sau astept pana in ultima zi?

Răspuns Câştigător
| Anonim000000003333 a răspuns:

Astepti pana cand expira extraoptiunea pe care o ai activa in momentul asta.

2 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Gigaday-ul il primesti numai de la a doua luna daca nu exista intrerupere.
Tu o sa il mai primesti luna viitoare (sau cand se termina luna de la incarcare) daca nu vei intrerupe si vei incarca telefonul cu credit macar in ultima zi.

| BaiatujmekhBazatBrocuraj a răspuns:

Esti pe el? Vezi sa nu cazi!