| Lexyaa98 a întrebat:

Buna seara TPU! am nevoie de un site de huse (pentru telefon) cu ceva modele "universale" adica, telefonul pe care il am(LG OPTIMUS F6) nu dispune de nici un fel de husa facuta special pentru el. si am nevoie pentru a-l proteja de zgarieturi, lovituri, stuff. va rog ajuta-ti-ma cu ceva sfat sau site de unde pot lua ceva huse universale temporar, pana apare ceva facut pentru telefonul meu. Multumesc mult!

3 răspunsuri:
| looredanaa93 a răspuns:

Vezi Aici http://dshop.cabanova.com/telefoane-ieftine.html
Sunt foarte bune, vei fi multumit

Sper sa iti placa

| sufletdeing3r a răspuns:

Uita-te pe www.telefonultau.eu la accesorii sau intra pe okazii.ro ca acolo sigur gasesti ce iti trebuie. Bafta la shopping;)