| Arad_Umbe_1989 a întrebat:

Bună seara TPU, am o curiozitate. Voi ce ați alte intre Samsung galaxy s 7 edge, Iphone 6 plus, Huawei-p8-max?
Eu am Samsung galaxy note 3 n 9005, nu știu dacă ar merita sa trec la un Iphone plus sau S 7 edge.

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S7 Edge deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune!

| PirvulescuCosmin a răspuns:

Samsung 7... cea mai performanta camera plus un design superb.

| Tarzann a răspuns:

Ar merita sa treci la un ipgone plus.

| Lucian_Staicu_1991 a răspuns:

S7 edge si nu o sa iti para rau crede-ma

| Denisaqwerty a răspuns:

Iphone e mai deosebit.