| Adyx90 a întrebat:

Buna seara TPU am si eu o intrebare, sau rugaminte, am un Iphone 4 codat pe Austria si vreau sa il decodez sa mearga in Germania dar m-ar interesa sa stiu pe ce rete este codat in Austria daca stie cineva un site sa verifice sau sa imi zica site-ul IMEI la iphone este - 012542006115924

2 răspunsuri:
| Anonim0100 a răspuns:

Salut, omule nu mai da imei pe un site public nu se face asa. Dupa ce il decodezi nu mai conteaza in ce retea a fost. Salut!

| Adyx90 explică:

Dar vreau sa stiu in ce retea este codat, nu sti un site unde pot verifica?