| akaSHObby a întrebat:

Salut

Poate cineva sa imi zica si mie cum sa decodez un Iphone codat pe cartela germana T-Mobil

IMEI 01 285100 699438 0

fonta plus vot

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai tu nu ai cum sa il decodezi trebuie sa mergi la un magazin care decodeaza…si in plus depinde ce iphone ai ca la iphone5 majoritatea sunt decodate daca le cumperi din alta tara

| akaSHObby explică (pentru anonim_4396):

Iphone 4 16 gb... sa merg la magazin sa al decodez stiu si eu,,, dar stiu ca trebuie sa mearga sa al decodez si singur cu plata sau fara plata nu conteaza

MS ori cum de raspuns