| 95N a întrebat:

Buna seara TPU, am un HTC one m8 si as vrea sa imi fac actualizarea de soft. Problema este ca s-au mai facut actualizari pe parcursul existentei lui si au fost nasoale, facand probleme utilizatorilor.
As vrea sa stiu daca v-ati facut actualizarea asta pe HTC-ul vostru si poate ma ajutati cu niste pareri, multumesc anticipat

1 răspuns:
| RoyalJakiro a răspuns:

Nu detin HTC dar imi dau parerea incercand sa te ajut. Daca anumiti utilizatori al acestui tip de smartphone au facut actualizari al OS-ului si cauzeaza multe neplaceri, asta insemnand ca mai bine ramai la versiunea de soft pe care ai in prezent, nemeritand sa faci un upgrade la soft. Si eu am patit la fel cu alte marci de telefoane, cum ar fi Vonino, Samsung si Allview. In rest este decizia ta daca doresti sa faci un upgrade softului, dar posibil sa ai neplaceri. Bafta!