| dosia26 a întrebat:

Buna seara. Am si eu o problema. Sunt abonat pe tel cu abonament de la Vodafone. Acum 2 saptamani am facut actualizare de soft la telefon. Pana sa fac actualizarea, mergea internetul mobil super bine, de cand am facut actualizarea, nu mai merge de loc bine. Cum as putea sa revin la actualizarea precedenta la telefon? Am un Samsung A13! Ms mult

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Faci resetare de fabrica, dupa care configurezi din nou telefonul si toate aplicatiile.