| xAndraa23 a întrebat:

Buna seara TPU. De curand mi s-a stricat telefonul, si mi-as dori sa-mi cumpar un LG Optimus L7. Cine stie, ce imi poate spune despre ele, daca merita sa-l cumpar, ce defecte are.

4 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Buna. nu sunt un fan a produselor LG, insa un prieten are acest telefon: L7 si in ceea ce il priveste e foarte multumit. defecte? nu a avut. eu cred ca e un telefon ce indeplineste cu ceea ce numim calitate-pret. cred ca ai intentia de a lua unul nou.

| OdetteSs0000 a răspuns:

Merita iar defecte are ca oricare altul

| bineproportionat a răspuns:

Bateria se descarca foarte repede! Il am si spre deosebire de tot ce am avut, S2, S3 Nexus $, Iphone 4, iphone 5, nu am intalnit nici unu care sa o consume asa repede, daca il folosesti te tine jumatate de zi! Dar in rest sa stii ca e un telefon foarte capabil!
http://bit.ly/1a9mraT

| xAndraa23 explică (pentru bineproportionat):

Asta cu descarcarea poate fi de la updatare. Dupa ce il cumperi trebuie sa-l lasi 24 de ore la incarcat... Daca nu e de la asta inseamna ca, chiar se descarca. Multumesc pentru raspuns :*.