| Teooooo88 a întrebat:

Buna!
In legatura cu liceul militar, la probele fizice pentru admitere, sa zicem ca am maini de jeleu si sa mai zicem ca abia fac o jumatate de flotare. Totodata, nu sunt chiar atat de inapta si am intr.un fel condiție fizica. Flotarile ma omoara (sunt fata

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai, cred ca este timpul sa te pregatetsi pentru asta, sa te apuci serios de flotari, de mers la sala, ca sa ai conditie fizica, pentru ca-i pacat sa nu intrii la un liceu care ti-ar place, doar pentru ca etsi putuoasa si nu ai conditie fizica, mai ales la varsta adolescentei.