| gaxy a întrebat:

Buna,, spuneti-mi va rog de ce cind conectez mobul prin USB la calcultaor nu-mi apare Nokia in comp nu-mi apare nicaieri am incercat totl poate am nevoie de vreo programa sau ceva

4 răspunsuri:
| BogdanNKAMihai a răspuns:

Este o mica problema din experienta pot sa ti spun ca trebuie sa instalezi un soft de regula sau daca atunci cand ai cumparat telefonul nu ti a dat un disc, incearca sa l conectezi la mai multe calculatoare de preferat laptopuri

| Focuss a răspuns:

Buna
Asa am patit si eu cu telefonul meu dar l-am conectat la alt pc si a mers.Incearca varianta asta poate o sa iti mearga

| gaxy explică (pentru BogdanNKAMihai):

Nu caci pina acum a mers iar acum nu mai apare in calculator si apoi l-am conectat si la altele si tot nu apare

| gaxy explică (pentru Focuss):

L-am conectat si tot nu merge