| MARS a întrebat:

Salut, eu am un Creative Zen Mp4, dar cind il unesc la comp el nu imi apare, ce programa trebu sa scot?

Răspuns Câştigător
| aleks4ever a răspuns:

Salut! Daca l-ai cumparat la prima mana ar trebui sa ai un cd/dvd cu driverul care trebuie instalat in pc, uitate bine la ce ai primit. Daca in caz ca nu este atunci trebuie sa specifici exact modelul si firma producatoare. Imi dai mesaj cu aceste date si iti voi trimite inapoi linkul de descarcare al driverului. Sau ma contactezi la id-ul : alleks_4_ever (@yahoo.com).