| Amy106 a întrebat:

Bună știe cineva cum sa imi deblochez telefonul daca am uitat parola fara sa pierd tot din telefon?

Răspuns Câştigător
| Legion7X a răspuns:

De aceea este sfânt un carnețel pus acolo într-o cutiuță alături de un pix, pentru orice eventualitate. Acum era rezolvată treaba. Asta este, bine că există service. Data viitoare să, te înarmezi bine dacă ști că ai pierderi de memorie.

| Amy106 explică (pentru Legion7X):

Tehnic nu o uitasem doar nu o recunoștea și înainte să facă așa a avut actualizare și m-am speriat foarte tare

| Legion7X a răspuns (pentru Amy106):

happy eu stau cu o actualizare de 6 luni pentru trecerea la altă versiune de Android.Eu având 9 pie. Dar nu vreau să fac actualizare pentru că îmi este teamă că nu o să mai meargă call recorderul. Call recorder funcționează în funcție de versiunea de Android și aplicație.

| Amy106 explică (pentru Legion7X):

Ai calul recorder bun? Că și mie mi-ar trebui că vechiul telefon avea integrat acesta nu mai are

| Legion7X a răspuns (pentru Amy106):

Da, știu unele au integrate, ca în India. În india toți au integrate, probabil sunt mulți analfabeți.happy În fine Eu am Call recorder & Anonymous voice. Funcționează tare și clar la mine. Vezi magazin play. În rest Depinde de Android, unele aplicați merg altele nu merg sau se aud foarte încet. Dacă nu merge acesta instalează altul, ghidează-te după nota ridicată de evaluare a altora.

| Amy106 explică (pentru Legion7X):

Mulțumesc

| Legion7X a răspuns (pentru Amy106):

Npc happy

12 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Si de unde stim ca tu esti detinatorul telefonului, de drept? :-?

Uite aici: https://drfone.wondershare.com/......creen.html
https://www.imobie.com/......g-data.htm

| Amy106 explică (pentru DoarBogdan):

Doar eu pot fi o persoană ghinionista și panicată că nu am observat bula de aer de sub folie care apasă constant o altă tasta și n-am observat? Mulțumesc de ajutor dar aceste aplicații costa bani sa facă ceva?

| NunuNini a răspuns:

Mergi la un service.

| Arthiom a răspuns:

Din cate stiu eu doar la Samsung s7 edge se poate reseta parola ecranului fara a pierde datele din telefon, in rest nu se poate.

| OnlyDeagle a răspuns:

Doar la un service se poate face astafara a pierde tot din telefon