| Annamaria008 a întrebat:

Stie cineva daca telefonul Orange San Remo este codat? Si daca da, se poate decoda? Adica vreau sa pun in el cartela de Vodafone.

1 răspuns:
| fanyt13 a răspuns:

Da este codat. este fabricat de cei de la Alcatel mai exact OT-6030D.
daca il iei de la Orange e codat. dar daca cauti telefonul sub numele de Alcatel OT-6030D si nu Orange San Remo il vei gasi liber in orice retea. Da se poate decoda San Remo da nu stiu unde si cat costa.